Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maske"

(Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës

    (Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës

Një grua e mbuluar me maskë ka tmerruar sot pasagjerët e trenit teksa po shkonte në punë në Kinë. Pse ishte me maskë? Arsyeja është tepër e thjeshtë…nuk kishte mundur të

Lexo me Shume