Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mashkull"

5 shenja që tregojnë se jeni lidhur me një burrë-fëmijë

    5 shenja që tregojnë se jeni lidhur me një burrë-fëmijë

Ideja e një mashkulli që nuk rritet kurrë në pamje të parë mund të ngjajë gazmore dhe deri diku tërheqëse, por në fakt partnerja e tij e paguan shtrenjtë këtë

Lexo me Shume

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Të gjithë ju gra dhe nëna, çfarë dhuratash merrni nga burrat tuaj për ditën e gruas? Lule, çokollata, bizhuteri? Epo, Penn Holderness i ka kaluar parashikimet për dhuratën që i

Lexo me Shume

Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

    Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

Po planifikoni të martoheni së afërmi? Apo jeni të martuar tashmë? Martesa është një fjalë që simbolizon përkushtimin, përgjegjshmërinë, pranimin, bashkimin dhe padyshim dashurinë. Siç thuhet rëndom, jo çdo gjë

Lexo me Shume

Meshkuj, zgjidhni! Ja 7 gjëra që duhet të ketë për të qenë e duhura

    Meshkuj, zgjidhni! Ja 7 gjëra që duhet të ketë për të qenë e duhura

Besimi Pavarësisht gjithçkaje, besimi është një nga elementet bazë në një lidhje. Është e  rëndësishme të mbajmë mend se sa e ndjeshme është pjesa  e të besuarit dhe e të

Lexo me Shume

11 mendimet qesharake të femrave para se të çojnë një mashkull seksi në shtëpi

    11 mendimet qesharake të femrave para se të çojnë një mashkull seksi në shtëpi

Të dalësh bareve është diçka e zakonshme dhe të gjithë e bëjnë, por le të jemi të sinqertë dhe të ndalojmë një moment rreth një fakti: “Kë do të takojmë

Lexo me Shume