Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mase sigurie"

1.3 tonë kanabis në Fushë-Krujë, pronari i magazinës së drogës: Të arrestuarit e tjerë janë pa faj

    1.3 tonë kanabis në Fushë-Krujë, pronari i magazinës së drogës: Të arrestuarit e tjerë janë pa faj

Pronari i magazinës së drogës ku u gjet dhe sekuestrua një sasi prej 1.3 tonë drogë ka kërkuar lirimin e të ndaluarve të tjerë duke marrë përsipër të gjitha akuzat.

Lexo me Shume

Aksidentoi policët në Kamëz, “arrest me burg” për Arnold Kolën

    Aksidentoi policët në Kamëz, “arrest me burg” për Arnold Kolën

Ditën e sotme, Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 22-vjeçarin Arnold Kola, autor i aksidentit të rëndë në Kamëz, ku humbi jetën një punonjës

Lexo me Shume

Aksidentoi policët, prokuroria kërkon “arrest me burg” për djalin e ish-deputetit

    Aksidentoi policët, prokuroria kërkon “arrest me burg” për djalin e ish-deputetit

Në dosjen hetimore që prokuroria ka dorëzuar sot në gjykatë, mësohet se ka kërkuar “arrest me burg” për djalin e ish-deputetit për qarkun e Shkodrës, i cili akuzohet për aksidentin

Lexo me Shume

Vrasja e Elton Çiços, “arrest shtëpie” policit Trimi

    Vrasja e Elton Çiços, “arrest shtëpie” policit Trimi

Gjykata e Lartë ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për shtetasin Alban Trimi, të akuzuar për përfshirje në vrasjen e Elton Çiços, dy muaj më parë, në lokalin “De

Lexo me Shume

Durim Bami në Gjykatën e Lartë, kërkon ndryshimin e masës së sigurisë

    Durim Bami në Gjykatën e Lartë, kërkon ndryshimin e masës së sigurisë

Avokati mbrojtës i Durim Bamit, Ilir Murati, ka depozituar sot në Gjykatën e Lartë kërkesën për ndryshimin e masës së sigurisë, me argumentin se afatet e parashikuara në ligj kanë

Lexo me Shume