Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Masaker"

Autori i masakrës në Dajç: Ma bënë për borxh. Publikohen pamjet e para

    Autori i masakrës në Dajç: Ma bënë për borxh. Publikohen pamjet e para

Miklovan Parubi, autori i  vrasjes së dyfishtë mbrëmjen e djeshme në Dajç të Shkodrës, nuk ka shfaqur pendesë për krimin e kryer. I pyetur nga policia lidhur me shkaqet e

Lexo me Shume