Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MAS"

(Ekskluzive) Nëna denoncoi dhunimin e të birit në shkollë, MAS: Rasti është trajtuar, kemi marrë masa

    (Ekskluzive) Nëna denoncoi dhunimin e të birit në shkollë, MAS: Rasti është trajtuar, kemi marrë masa

Pak ditë më parë u bë i ditur lajmi i denoncimit të një nëne, e cila ankohej se fëmija e saj dhunohej. I biri 5-vjeçar, që ndjek ciklin parashkollor në

Lexo me Shume