Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marvel"

Batman vs Superman VS Captain America vs Iron Man

    Batman vs Superman VS Captain America vs Iron Man

I keni parë dy filmat më të rinj të “Marvel” – “Captain America: Civil War” dhe “Batman VS Superman: Dawn of Justice”? Të dy produksionet karakterizohen nga efekte mahnitëse, beteja

Lexo me Shume