Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "martese"

10 pyetje që duhet t’i bëni partnerit tuaj përpara se të martoheni

    10 pyetje që duhet t’i bëni partnerit tuaj përpara se të martoheni

Martesa është një hap i madh në jetën e një çifti, ndaj duhet të mendoheni mirë përpara se ta hidhni atë hap. Për të kuptuar nëse keni zgjedhur partnerin e

Lexo me Shume

Unazat që mbajnë VIP-at në gisht, mund t’ju ndihmojnë edhe juve

    Unazat që mbajnë VIP-at në gisht, mund t’ju ndihmojnë edhe juve

Rrethore ◄ Back Next ► Picture 1 of 26 Alison Brie Nëse prisni ndonjë propozim martese, duhet të parapërgatiteni për atë. Sipas mundësisë, vlera e gurit që mbani në gisht

Lexo me Shume

7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

    7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

Prej vitesh të martuar, David dhe Victoria Beckham e kanë shprehur dashurinë për njëri-tjetrin jo vetëm përmes tatuazheve, por dhe në ato që kanë thënë në media. Më poshtë iu

Lexo me Shume

Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

    Ja sa para duhet të harxhoni për dhuratë në një dasmë

Edhe pse ndonjëherë nuk është diçka shumë e bukur të thuhet, duhet ta pranojmë se të qenit i ftuar në një dasmë “paguhet shtrenjtë”. Përveç veshjes që duhet të zgjedhësh,

Lexo me Shume

Robert Pattinson lë “në altar” FKA Twigs

    Robert Pattinson lë “në altar” FKA Twigs

Lidhjes së Robert Pattinson dhe këngëtares FKA Twigs i ka ardhur fundi dhe bashkë me të edhe planeve të martesës. Lajmi është bërë i ditur nga “In Touch”, e cila

Lexo me Shume

Rrëfimi i një gruaje të martuar: “Tradhtova online dhe nuk pendohem”

    Rrëfimi i një gruaje të martuar: “Tradhtova online dhe nuk pendohem”

“Ashley Madison” është një faqe në internet e krijuar specifikisht për të gjithë të martuarit që duan të kenë njohje të reja dhe të tradhtojnë partnerët aktualë. Në momentin e

Lexo me Shume

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Jenniffer Lopez ka dhënë një intervistë interesante dhe të sinqertë për “W”, për kopertinën e muajit Maj 2016, ku është rrëfyer rreth pakënaqësive

Lexo me Shume

Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

Gjithçka ndryshon me kohën ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Kjo është e vërtetë dhe askush nuk e kundërshton dot. Para martesës gjithçka të duket si një përrallë,

Lexo me Shume

6 shenjat që tregojnë se martesa po shkon në divorc

  6 shenjat që tregojnë se martesa po shkon në divorc

Edhe pse në fillim të lidhjes mund të jeni të bindur që personi që keni zgjedhur të keni në krahë

Lexo me Shume