Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marsela Caushaj"

‘Buzëqesh’ Marsela Caushaj, gruaja që u dhunua nga ish-bashkëshorti në Vlorë

    ‘Buzëqesh’ Marsela Caushaj, gruaja që u dhunua nga ish-bashkëshorti në Vlorë

Më në fund vjen një lajm i mirë për Marsela Caushajn, 39-vjeçaren e cila u dhunua barbarisht nga ish-bashkëshorti në rrugët e qytetit të Vlorës, vetëm pak ditë më parë.

Lexo me Shume