Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marseje"

Panik në Marsejë, gjenden disa bombola gazi pranë një sinagoge

    Panik në Marsejë, gjenden disa bombola gazi pranë një sinagoge

Pas arrestimit të tri grave në Paris, të cilat akuzohen për lidhje të drejtpërdrejtë me Shtetin Islamik dhe planifikim të një sulmi në kryeqytetin francez, një tjetër incident është shënuar

Lexo me Shume