Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marredhenie seksuale"

Skandali seksual, arrestohet ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili. Ja akuzat që rëndojnë mbi të

    Skandali seksual, arrestohet ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili. Ja akuzat që rëndojnë mbi të

Me kërkesë të Prokurorisë, Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të lërë në burg ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelilin. Burime të policisë kanë bërë të ditur se rreth orës

Lexo me Shume

7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

    7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

Gjithkush prej jush e di që të hani çokollatë dhe të pini verë teksa kryeni marrëdhënëie seksuale, iu bën mirë për shëndetin. Këto tre gjëra mund të sjellin përfitime të

Lexo me Shume

Kryebashkiaku i Peshkopisë kërkon favore seksuale për një vend pune, Qeveria: Nesër e shkarkojmë

    Kryebashkiaku i Peshkopisë kërkon favore seksuale për një vend pune, Qeveria: Nesër e shkarkojmë

Një tjetër rast i përsëritur i “shpërdorimit të detyrës” është regjistruar kësaj rradhe në Peshkopi. Denoncimi është bërë nga një e re 20-vjeçare në emisionin “Të Paekspozuarit”, e cila akuzon

Lexo me Shume

Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

    Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

Pas rrëfimit të Khloe Kardashian rreth eksperiencave të saj seksuale, nuk mund të mungonte rrëfimi i motrës tjetrës, Kim Kardashian. E pyetur nga një rrjet online, i quajtur AMA, rreth

Lexo me Shume

Marrëdhënie seksuale me të miturën, pranga 19-vjeçarit në Gjirokastër

    Marrëdhënie seksuale me të miturën, pranga 19-vjeçarit në Gjirokastër

Një i ri 19-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Gjirokastrës, nën akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me një të mitur. Në njoftimin e saj, policia lokale bën

Lexo me Shume