Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maroku"

Ndeshja me Marokun, policia e Shkodrës: Kufizohet parkimi rreth stadiumit

    Ndeshja me Marokun, policia e Shkodrës: Kufizohet parkimi rreth stadiumit

Në kuadër të ndeshjes miqësore që Kombëtarja Shqiptare do të zhvillojë me Marokun, policia e Shkodrës ka njoftuar ndërmarrjen e një sërë masash teknike dhe organizative për sigurimin e rendit

Lexo me Shume