Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marlon Brando"

Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

    Seks sadomazokist e jo vetëm! Marlon Brando e James Dean ishin dashnorë

Aktorët James Dean dhe Marlon Brando kanë pasur një marrëdhënie! Jo vetëm kaq. Brando e detyronte Dean të kryente ‘seanca’ të gjata seksi të dhunshëm sadomazokist, gjatë të cilit e

Lexo me Shume