Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marko Pjaca"

Merkato – Talenti Marko Pjaca, Milan apo Juventus?

    Merkato – Talenti Marko Pjaca, Milan apo Juventus?

Në Itali, të gjithë të çmendur pas Marko Pjaca-s! ‘Fjala’e fundit e talentit kroat, futbollist i Dinamos së Zagrebit ishte përgjigja negative që ai i dha ofertës së Napolit, pavarësisht

Lexo me Shume