Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mark Zuckenberg"

Mark Zuckenberg thirrje brazilianëve: Ngrihuni kundër bllokimit të WhatsApp-it!

    Mark Zuckenberg thirrje brazilianëve: Ngrihuni kundër bllokimit të WhatsApp-it!

Krijuesi i Facebook-ut, Mark Zuckenberg, ka ftuar të gjithë brazilianët që të bashkohen ditën e sotme, në orën 18:00 me orën lokale, përballë Parlamentit, për të kërkuar krijimin e një

Lexo me Shume