Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mark Frroku"

Shtyhet seanca ndaj Mark Frrokut: Më futët në akuarium

    Shtyhet seanca ndaj Mark Frrokut: Më futët në akuarium

Seanca ndaj ish-deputetit Marku Frroku në Gjykatën e Lartë është vendosur të shtyhet për shkak të ankesës së këtij të fundit. Me pretendimin se nuk arrinte të dëgjonte dëshmitarët në

Lexo me Shume