Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "marjuana"

Gjermania pranë legalizimit të marijuanës

    Gjermania pranë legalizimit të marijuanës

Në një lajmërim të ministrit të shëndetësisë në Gjermani, Hermann Grohe,  vendi është gati për të legalizuar marijuanën për qëllime mjekësore brenda vitit tjetër. Ai gjithashtu është shprehur se Gjermania

Lexo me Shume