Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mario Gotze"

Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

    Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

Trajneri i Kombëtares Gjermane, Joachim Low shprehet se nuk ka ndërmend të kalojë netë pa gjumë për arsye se kundërshtari i tyre në çerekfinalet e Euro 2016 do të dalë

Lexo me Shume

Gjermania “i nxjerr dufin” Italisë!

    Gjermania “i nxjerr dufin” Italisë!

Ka rezultuar një disfatë për Kombëtaren Italiane përballja me ekipin kampion bote të Gjermanisë. Ajo që pritej si një “përplasje gjigantësh”, edhe pse në një ndeshje miqësore, ka rezultuar thjesht

Lexo me Shume