Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "marinari"

“Çelepia 2”, ndalohet në Rinas marinari Luan Mema

    “Çelepia 2”, ndalohet në Rinas marinari Luan Mema

Marinari Luan Mema, i cili ndodhej në anijen që u morr peng më 18 qershor nga marinari egjiptian Salam, është ndaluar në Rinas sapo ka zbritur nga avioni i Egjiptit.

Lexo me Shume