Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marina Vjollca"

Bebet e Marinës dhe Luanës u rritën shumë shpejt

    Bebet e Marinës dhe Luanës u rritën shumë shpejt

Mesa duket, bukuria e motrave Vjollca është e trashëguar dhe këtë e shohim qartë që te nëna e tyre, motra më e madhe apo mbesat. Pak minuta më parë, Marina

Lexo me Shume

“E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

    “E nxonme”, dedikim i Getit për Marinën?

A ju kujtohet artikulli ynë “Getoari dhe tri germat që fshehin një sekret të madh” (http://blitz.al/showblitz/thuhet-se-pooor/getoari-dhe-tri-germat-qe-fshehin-nje-sekret-te-madh/) rreth emërtimit MMV? Epo, ja që nuk ia paskemi futur kot, siç mund të mendonin

Lexo me Shume