Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marilyn Monroe"

Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

    Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

Blogerja Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një set fotografik në përkujtim të Marilyn Monroe pikërisht këtë muaj, në “Muajin e Monroe” siç shprehet Mevlani. Në shkrimin që mund ta

Lexo me Shume

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi. A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Lexo me Shume

Fotot e rralla të Marilyn Monroe. Ja si e nisi karrierën…

Fotot e rralla të Marilyn Monroe. Ja si e nisi karrierën…

Janë të paktë njerëzit që janë në dijeni të fillimit të karrierës së ikonës Marilyn Monroe, para se ajo t’i futej botës së aktrimit. Fotot që shihni në galerinë më

Lexo me Shume