Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marijuane"

Shpërndanin cigare marijuane – 3 të arrestuar, mes të cilëve një mësues gjimnazi

    Shpërndanin cigare marijuane – 3 të arrestuar, mes të cilëve një mësues gjimnazi

Në kuadër të operacionit të koduar “Arbeit”, të zhvilluar në Lezhë, janë vënë në pranga tre persona, mes të cilëve edhe një mësues gjimnazi në Shënkoll. Në njoftimin zyrtar të

Lexo me Shume