Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marijuana"

“Microsoft” mbështet legalizimin e marijuanës

    “Microsoft” mbështet legalizimin e marijuanës

Gjiganti “Microsoft” ka vendosur së fundmi t’u bashkohet disa kompanive të tjera që mbështesin kultivimin e marijuanës. Tashmë që marijuana është e ligjshme për përdorim mjekësor në 20 shtete, një

Lexo me Shume