Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mariah Carey"

Nick Cannon zbulon më shumë për seksin me Mariah Carey

    Nick Cannon zbulon më shumë për seksin me Mariah Carey

Ish-bashkëshorti i këngëtares Mariah Carey, Nick Cannon, ka zbuluar më tepër informacion për marrëdhënien seksuale me të. Në shfaqjen e së premtes në “The Amber Rose”, ai fillimisht ngurroi t’i

Lexo me Shume