Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marcello Lippi"

Marcello Lippi deklaron: Sërish trajner? Jo më!

    Marcello Lippi deklaron: Sërish trajner? Jo më!

Kampionati i Serisë A që sapo u mbyll dhuroi shumë emocione për tifozët italianë. Faza e parë pa shumë skuadra të ëndërronin, ama në fund, ashtu si 4 vitet e

Lexo me Shume