Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marc Marquez"

Çmimi i Madh i Katalunjës – Valentino Rossi i papërmbajtshëm

    Çmimi i Madh i Katalunjës – Valentino Rossi i papërmbajtshëm

“Është një nga sukseset më të bukur të karrierës sime dhe dua t’ja dedikoj kujtimit të Salom dhe familjes së tij!” Këto janë fjalët e para të Valentino Rossi-t pas

Lexo me Shume

Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

    Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

“U kënaqa jashtëzakonisht shumë duke qëndruar mes tyre në podium”, – këto kanë qenë fjalët e para të italianit Valentino Rossi pas garës për Çmimin e Madh të Spanjës. “Pole

Lexo me Shume