Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Marc Anthony"

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez ka dhënë një intervistë interesante dhe të sinqertë për “W”, për kopertinën e muajit Maj 2016, ku është rrëfyer rreth pakënaqësive dhe dështimit të martesës, ndarjen nga bashkëshorti i saj

Lexo me Shume