Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maqedonas"

Luftoi për ISIS, pranga maqedonasit në Tiranë

    Luftoi për ISIS, pranga maqedonasit në Tiranë

Nga Anduena Llabani Autoritetet vendase kanë vënë në pranga një luftëtar të ISIS-it. 46-vjeçari nga Maqedonia u vu në pranga pasi ishte shpallur në kërkim nga autoritetet maqedonase. Policia e

Lexo me Shume