Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Manuel Pellegrini"

Milan – Nëse kinezët marrin drejtimin, Manuel Pellegrini do të jetë trajneri i ri

    Milan – Nëse kinezët marrin drejtimin, Manuel Pellegrini do të jetë trajneri i ri

Është një periudhë “e nxehtë” kjo për ekipin e Milanit, që nga java në javë kërkon të gjejë njerëzit e duhur për të marrë presidencën e klubit, në mënyrë që

Lexo me Shume

Manuel Pellegrini: Lajmi për ardhjen e Guardiola-s dëmtoi skuadrën

    Manuel Pellegrini: Lajmi për ardhjen e Guardiola-s dëmtoi skuadrën

Kualifikimi për herë të parë në gjysmëfinalet e Champions League dhe fitorja e pastër kundër ekipit të Chelsea-s në kampionat me rezultatin 0-3 kurorëzuan, për Manchester City, një nga javët

Lexo me Shume

M. City – Pellegrini “bën gati valixhet” para kohe!

    M. City – Pellegrini “bën gati valixhet” para kohe!

Bazuar në informacionet e fundit, “Daily Star” në Britani raporton se drejtuesit e Manchester City-t mund të jenë duke menduar ta ndërpresin kontratën me trajnerin aktual, Manuel Pellegrini! Një hap

Lexo me Shume