Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Manuel Neuer"

Gjermani-Itali, asnjëherë një miqësore e thjeshtë!

    Gjermani-Itali, asnjëherë një miqësore e thjeshtë!

Pavarësisht se priten ndryshime nga formacionet e ndeshjeve të fundit miqësore, përballja Itali-Gjermani (sot në mbrëmje) nuk është asnjëherë për të mos u marrë seriozisht! Trajneri italian Antonio Conte pritet

Lexo me Shume