Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Manez"

Rama në Manëz replikon me banorët: Ke ardhur nga rakia

    Rama në Manëz replikon me banorët: Ke ardhur nga rakia

Takimi i kryeministrit Rama me fermerët në Durrës nuk ka shkuar siç duhet. Gjatë fjalës së tij në këtë takim, kreu i qeverisë është ndërprerë disa herë nga banorët që

Lexo me Shume