Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mandat"

Barack Obama: Ja cila është gjëja e parë që do të bëj me Michelle sapo të lë mandatin

    Barack Obama: Ja cila është gjëja e parë që do të bëj me Michelle sapo të lë mandatin

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, ka qenë i ftuar në “Tonight Show” me Jimmy Fallon mbrëmjen e së enjtes. Përveç intervistës interesante, siç ndodh gjithnjë me personazhet në këtë emision,

Lexo me Shume