Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Malmo"

Të shtëna në një qendër tregtare në Malmo të Suedisë. 1 i plagosur

    Të shtëna në një qendër tregtare në Malmo të Suedisë. 1 i plagosur

Një burrë i armatosur ka qëlluar duke plagosur një person në një qendër tregtare në qytetin e Malmos, në Suedi. Sipas asaj që raporton policia atje, i plagosuri është qëlluar

Lexo me Shume