Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maleficent"

Angelina Jolie rikthehet në “Maleficent 2”

    Angelina Jolie rikthehet në “Maleficent 2”

Angelina Jolie do të rikthehet në filmin “Maleficent 2”.  Skenaristja  Linda  Woolverton, që ka punuar në filmin e parë, do të punojë përsëri për filmin e dytë, këtë herë në

Lexo me Shume