Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maldive"

Aurela Hoxha në Maldive. Me kë po pushon ajo?

Aurela Hoxha në Maldive. Me kë po pushon ajo?

Aurela Hoxha e kishte paralajmëruar se, së shpejti do të sillte koleksionin e saj të ri të bikinit, provokuese dhe seksi, ashtu sic shfaqet edhe vetë Aurela. Ashtu si edhe në

Lexo me Shume

Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

    Pse Ledri Vula dhe Lori Hoxha janë bashkë në Maldive?

Ditët e fundit të gjithë kanë pyetur se me kë ka shkuar Lori Hoxha në Maldive. Përgjigjja erdhi. Ledri  ka postuar në Snapchat foto në Maldive  në të njëjtat vende

Lexo me Shume

Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

    Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

  Lori Hoxha preferon që këto ditë pranvere t’i kalojë në një nga plazhet më të bukura në botë. Mesa duket nga fotot,pranvera për Lorin ka nisur nën rrezet e

Lexo me Shume