Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Malajzi"

“Pokemon GO” në Malajzi – lideri mysliman: Mos luani!

    “Pokemon GO” në Malajzi – lideri mysliman: Mos luani!

Loja “Pokemon GO” ka zbarkuar tashmë edhe në Malajzi, por mesa duket nuk është pritur aq mirë sa në shtetet e tjera! Sipas asaj që raportojnë mediat lokale, autoritetet kryesore

Lexo me Shume