Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "makine"

Automjeti, të cilin nuk do të keni nevojë ta ngisni

Automjeti, të cilin nuk do të keni nevojë ta ngisni

  “Rolls-Royce’s Vision Next 100” është një emër që do ta dëgjoni për një kohë të gjatë. Kjo jo sepse është një emër i pazakontë, por sepse është emri i makinës

Lexo me Shume

(Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

    (Video) I dashuri i rezulton HIV pozitiv, e shtyp me makinë

Ç’do të bënit sikur papritur do të zbulonit se i dashuri i juaj është HIV pozitiv? Do të guxonit ta shtypnit me makinë? Pikërisht këtë gjë ka bërë një 43-vjeçare

Lexo me Shume

Pako me eksploziv një makine në Tiranë, çaktivizohet nga forcat xheniere

    Pako me eksploziv një makine në Tiranë, çaktivizohet nga forcat xheniere

Dy pako me eksploziv të vendosura poshtë një automjeti në Tiranë kanë vënë në lëvizje forcat e policisë.  Ato u konstatuan poshtë automjetit me targa AA877GZ, të parkuar pranë shkollës

Lexo me Shume

Grabisnin makina me anë të një pulti, në pranga dy të rinj

    Grabisnin makina me anë të një pulti, në pranga dy të rinj

Dy të rinj nga Kamza kanë rënë në pranga pasi akuzohen për vjedhje. Një djalë dhe një vajzë vidhnin makina me anë të një pulti u hapte dyert pa qenë

Lexo me Shume