Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "makina"

Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

    Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin një tjetër makinë nga liqeni i Shkopetit në Mat. Mësohet se është nxjerrë nga uji makinën tip “Benz” me targa AA587CP. Burime të policisë shprehen

Lexo me Shume

Nxirret makina që ra në liqenin e Shkopetit, policia: Dyshohet të jetë përdorur në vjedhjen e Rinasit

    Nxirret makina që ra në liqenin e Shkopetit, policia: Dyshohet të jetë përdorur në vjedhjen e Rinasit

Ditën e sotme, polumbarët kanë arritur të nxjerrin makinën e fundosur në liqenin e Shkopetit. Mjeti u vu re nga peshkatarët e zonës, të cilët njoftuan policinë për ngjarjen. Dyshohej

Lexo me Shume

Makina bie në liqenin e Shkopetit, s’dihet nëse ka viktima

    Makina bie në liqenin e Shkopetit, s’dihet nëse ka viktima

Një aksident është shënuar në orën pesë të mëngjesit të sotëm në Burrel, ku një automjet që udhëtonte në rrugën nacionale Milot-Burrel, ka rënë në liqenin e Shkopetit, mendohet në

Lexo me Shume

Amnistia e re për makinat, përfitojnë 100,000 qytetarë

    Amnistia e re për makinat, përfitojnë 100,000 qytetarë

Qeveria shqiptare ka vendosur të favorizojë pronarët e rreth 100 mijë makinave që prej vitesh janë të regjistruara në sistemin e Drejtorisë së Transportit Rrugor, por nuk kanë paguar asnjëherë

Lexo me Shume

Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

    Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

Pak ditë më parë, 23-vjeçarja Desara Mançellari u vuri flakën katër makinave, në shenjë hakmarrje ndaj ish-të dashurit të saj, Filip Papajanit. Ajo ka pranuar se ka qenë ajo që

Lexo me Shume

Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

    Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

Shtetësja 23-vjeçare Desara Mançellari u ndalua ditën e sotme nën akuzën e shkatërrimit të pronës private me zjarr. Pas grindjes me një djalë, ajo nuk ngurroi të hakmerrej duke djegur

Lexo me Shume

Arrestohet 23-vjeçarja, u vuri zjarrin 4 makinave

    Arrestohet 23-vjeçarja, u vuri zjarrin 4 makinave

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Kokonozi” është kapur prej kamerave te sigurisë dhe është identifikuar një vajzë e moshës 23-vjeçare, e cila u ka vënë

Lexo me Shume