Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Majlinda Bregu"

Majlinda Bregu – Bashës: Nevojitet një komunikim i hapur

    Majlinda Bregu – Bashës: Nevojitet një komunikim i hapur

Humbja e zgjedhjeve në Dibër e ka kthyer deputeten demokrate Majlinda Bregu kundër kryetarit të PD-së, Lulzim Basha. Përgjatë këtyre ditëve, ajo është shprehur se drejtimi i gabuar i partisë

Lexo me Shume

“Dibra”, demokratët kritikojnë ashpër Bashën. Majlinda Bregu: Ndihet boshllëku nga ikja e Berishës

    “Dibra”, demokratët kritikojnë ashpër Bashën. Majlinda Bregu: Ndihet boshllëku nga ikja e Berishës

Mbledhja e Partisë Demokratike është karakterizuar nga debate dhe kritika të ashpra adresuar kryetarit të opozitës, Lulzim Basha. Demokratët Majlinda Bregu, Eduard Selimi dhe Arben Imami i adresuan humbjen opozitës

Lexo me Shume

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

Koha ecën me hapa të shpejtë, herë e kuptojmë e herë kujtohemi vonë ta shijojmë momentin. Efekti “kohë” për femrat është një “hall” më shumë, pasi do të thotë më

Lexo me Shume