Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Maitre Gims"

(Video Ekskluzive) Majk shfrytëzon rastin për të bërë ëndrrën realitet

    (Video Ekskluzive) Majk shfrytëzon rastin për të bërë ëndrrën realitet

Mbrëmjen e djeshme në një nga club-et më të njohur në Tiranë, Lollipop, ishte i ftuar artisti francez Maitre Gims, i cili përveç këngëve që pëlqehen shumë në Shqipëri njihet

Lexo me Shume