Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Madonna"

Madonna ofendon djemtë e Trump: “Kjo është një arsye më shumë për të votuar Hillary Clinton”

    Madonna ofendon djemtë e Trump: “Kjo është një arsye më shumë për të votuar Hillary Clinton”

Djemtë e kandidatit republikan për Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump, u bënë kryetitull i tabloidëve dhe mediave të ndryshme në periudhën  mars-prill për shkak të fotove të publikuara në rrjetet

Lexo me Shume

Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

    Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

Madona ka vendosur të mbrohet pas performancës së kritikuar në Bilboard Music Awards dhe këtë po e bën me anë të rrjeteve sociale. Pas nderimit që i bëri Prince-it bashkë

Lexo me Shume

Madonna shndërrohet në Prince

    Madonna shndërrohet në Prince

Madonna nderoi legjendën Prince mbrëmjen e të dielës në Billboard Music Awards, që u mbajt në Las Vegas. 57-vjeçarja e ulur në një fron të purpurt këndoi në nderim të

Lexo me Shume

Madonna pajtohet me djalin e saj

    Madonna pajtohet me djalin e saj

Më në fund, këngëtarja Madonna pajtohet me djalin e saj Rocco. 57-vjeçarja e ka treguar këtë gjë nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, ku në foton ku

Lexo me Shume

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë “armë” e kanë përdorur një numër i madh artistësh ndërkombëtarë,

Lexo me Shume

VIP-at me “këmbë përpjetë”

VIP-at me “këmbë përpjetë”

Një foto e publikuar disa ditë më parë, që bëri xhiron e internetit, tregonte Victoria Beckham teksa lexonte një libër dhe njërën këmbë e kishte ngritur duke treguar që është

Lexo me Shume