Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Macchu Picchu"

Macchu Picchu – Kërkonte të bënte një foto, vdes turisti gjerman

    Macchu Picchu – Kërkonte të bënte një foto, vdes turisti gjerman

Një turist gjerman ka rënë për reth 200 metra duke humbur kështu jetën, në tentativën për të bërë një foto në majën e Machu Picchu-t. Oliver Paps i kërkoi një

Lexo me Shume