Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lutje"

Situata pas tërmetit në Itali, njerëzit luten përpara katedrales së shkatërruar

    Situata pas tërmetit në Itali, njerëzit luten përpara katedrales së shkatërruar

Tërmeti i mëngjesit të sotëm që goditi Italinë Qendrore thuhet se ishte tërmeti më i fortë që ka goditur Italinë në më shumë se dy dekadat e fundit. Mediat vendase

Lexo me Shume

“Mos e shpallni shenjtore, Nënë Tereza ishte mashtruese!”

    “Mos e shpallni shenjtore, Nënë Tereza ishte mashtruese!”

Geneviève Chénard e “New York Times” shkruan se nuk duhet të ngutemi për të shpallur Nënë Terezën shenjtore. Sipas saj, reputacioni i Terezës së Kalkutës mund të ketë influencuar njerëzit

Lexo me Shume