Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "luksi"

Andrea Memollari: Gishtin e mesit ia çojmë shtetit

    Andrea Memollari: Gishtin e mesit ia çojmë shtetit

20-vjeçarit Andrea Memollari, i cili u vu në prangat e policisë si autor i aksidentit të rëndë shënuar një ditë më parë në Tiranë, i pëlqente të ishte “djali i

Lexo me Shume