Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Luis Enrique"

Luis Enrique largohet nga Barcelona?

    Luis Enrique largohet nga Barcelona?

Zakonisht, periudha kur kampionatet ndërpriten si shkak i ndeshjeve të ekipeve kombëtare u shërben trajnerëve dhe drejtuesve për të reflektuar mbi pjesën e kaluar të sezonit dhe rreth së ardhmes.

Lexo me Shume