Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lugina e Presheves"

Zgjedhjet në Serbi, ja kush është shqiptarja që kandidon

    Zgjedhjet në Serbi, ja kush është shqiptarja që kandidon

Në zgjedhjet parlamentare dhe lokale serbe, ku marrin pjesë 21 subjekte politike, Ardita Sinani është e vetmja grua bartëse e listës në Serbi. Ajo shprehet femra në Luginën e Preshevës

Lexo me Shume