Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Luftetare"

Raporti: 70 kosovarë, aktualisht luftëtarë në Siri dhe Irak

    Raporti: 70 kosovarë, aktualisht luftëtarë në Siri dhe Irak

Në një raport të dorëzuar sot në Komisionin për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë të Kosovës, zëvendësministri i Punëve  të Brendshme në Kosovë, Valdet Hoxha,

Lexo me Shume