Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Luca Serafini"

Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

    Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

Pak muaj pas vdekjes së të atit – legjendës Cesare Maldini, një tjetër fatkeqsi prek Paolo Maldinin dhe familjen e tij. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe e ëma

Lexo me Shume