Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Luana Vjollca"

Bebet e Marinës dhe Luanës u rritën shumë shpejt

    Bebet e Marinës dhe Luanës u rritën shumë shpejt

Mesa duket, bukuria e motrave Vjollca është e trashëguar dhe këtë e shohim qartë që te nëna e tyre, motra më e madhe apo mbesat. Pak minuta më parë, Marina

Lexo me Shume

Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër

    Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër

Moderatorja simpatike Luana Vjollca është kthyer pas në kohë mbrëmjen e sotme. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një moment të veçantë për të, sfilatën e saj

Lexo me Shume

Edhe Luana përkrah fëmijëve jetimë

    Edhe Luana përkrah fëmijëve jetimë

Ngjarjet e rënda të zbuluara së fundmi në media në lidhje me abuzimet e fëmijëve jetimë duket se kanë prekur opinionin publik, i cili në një formë apo në një

Lexo me Shume

22 herët që Luana na ka lënë pa fjalë

22 herët që Luana na ka lënë pa fjalë

Moderatorja bukuroshe e “E diell” në Top Channel është shumë aktive në rrjetet sociale dhe po aq aktivë janë edhe adhuruesit e saj. Ka aq shumë “Luanators” sa është e

Lexo me Shume