Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lotaria Amerikane"

Nis më 4 tetor regjistrimi për Lotarinë Amerikane, udhëzim i plotë mbi mënyrën e aplikimit

Nis më 4 tetor regjistrimi për Lotarinë Amerikane, udhëzim i plotë mbi mënyrën e aplikimit

Prej të enjtes së 4 tetorit do të nisë regjistrimi elektronik për të gjithë të interesuarit për Lotarinë Amerikane. Aplikimi për Lotarinë DV-2018 nis më 4 tetor 2016 në orën

Lexo me Shume

Lotaria Amerikane, shpallen sot fituesit

    Lotaria Amerikane, shpallen sot fituesit

Prej orës 18:00 të ditës së sotme, shqiptarët që kanë aplikuar në Tetor 2015 për Lotarinë Amerikane, do njihen sot me rezultatin. Në njoftimin e saj, Ambasada Amerikane bën të

Lexo me Shume