Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Loro Boriçi"

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër, i cili iu nënshtrua rikonstruksionit. Në postimin e tij në Facebook, bashkangjitur fotove, Rama

Lexo me Shume